آتلیه مریم

آتلیه مریم با کادری مجرب و پرسنل خانم آماده نوشتن سناریو برای هر مراسم ، جلسات تو جیهی برای عروس داماد و شکار لحظه های ناب کودکان شما می باشد.

خاص بودن شما تخصص ماست

آتلیه مریم

درباره آتلیه مریم

کیفیت را در کارهایمان ،کمیت را در قیمتهایمان دریابید

پیام مدیریت

استودیو مریم با مدیریت خانم پاشایی با ارائه کاری متفاوت و تکیه بر متدهای جدید عکاسی و نورپردازی ،پرسنل خانم،فیلمبرداران و کرین کاران و تدوین گران خانم (آقادر صورت تمایل) مجرب و حرفه ای در ثبت بهترین لحظات شما در کنارتان خواهد بود .این مرکز با برگزاری جلسات توجیهی و مشاوره در زمینه دیزاین و رنگ بندی ،دکوراسیون،تایم بندی،هاستینگ،توضیحات رقص تانگو،نوشتن سناریویی متفاوت برای هر عروس بهترین ثبت لحظات را برای شما به ارمغان می اورد.

آتلیه مریم

توانایی ها

استودیو مریم با داشتن پوزر عروس با مدرک آکادمیک سعی در خاص بودن شما داشته.عکس های رویایی شما در لوکیشن های معرفی شده ما یا مورد نظر شما برای ساخت بهترین کلیپ ها و عکس های ژورنالی شما اماده خدمت رسانی میباشد. با مرکز ما علاوه بر خاص بودن و متفاوت بودن کیفیت و سلیقه خود را با هم پیوند میزنید.آلبوم های ژورنالی عروس و اسپرت ما به عروس ما با دادن حق انتخاب جنس صفحات که شامل صفحات استاندارد و لاکچری ها میباشد دست شما را برای نزدیک شدن بیشتر به رویاهای بلند پروازانه شما برای خاص ترین شب زندگیتان به تصویر میکشد.